03.12.2024   Światowy Dzień Dobroczynności

#200dlaZawierząt w #GivingTuesday

Grudzień jest wyjątkowym miesiącem, czasem refleksji i wzajemnej życzliwości. W naszą tradycję wpisała się legenda, że zwierzęta w Wigilię mówią ludzkim głosem. A gdyby tak mogły mówić codziennie? Gdyby usłyszeć głos tych wszystkich lisów zamkniętych w ciasnych, metalowych klatkach? Gdyby mogły nam opowiedzieć o strachu i bólu, który towarzyszy im przez całe życie – co byśmy wtedy zrobili? A może w tym miesiącu wyjątkowo to my przemówimy w ich imieniu i zawalczymy o ich lepszy los?

W 2020 roku chcemy kontynuować kampanię Cena Futra i głośno mówić o wprowadzeniu zakazu działalności ferm futrzarskich w Polsce. Wiemy, że nie osiągniemy tego bez stałej walki i Twojej pomocy. Pokażmy, jako społeczeństwo, że zwierzęta nie są nam obojętne i wspólnie zawalczmy o lepszy los dla nich. W tym roku to my przemówmy ludzkim głosem i doprowadźmy do zakazu hodowli zwierząt na futra w naszym kraju!

W grudniu Twoja darowizna ma wyjątkową moc! Dołączając do naszych stałych darczyńców z kwotą minimum 20 zł miesięcznie, anonimowy darczyńca w grudniu dołoży 200 zł do Twojej wpłaty! Oznacza to, że Twoje 20 zł jest w tym miesiącu warte aż 220 zł i dzięki Twojej pomocy możemy wspólnie wprowadzić zakaz hodowli zwierząt na futra!

Dołącz do nas tego wyjątkowego dnia 03.12 i wspólnie z nami zmień los wszystkich zwierząt futerkowych. Razem możemy więcej!
Dodatkowe informacje i uwagi: https://200dlazwierzat.pl/